Hotpop.cz

To jsou stylové fotky, kreativní nápady a mé osobité já.

Vánoční dekorace klasika

#Dekorace #Domov #Inspirace #jak na to #udělej si sám #Vánoce


Neděle a ještě k tomu sváteční, to si žádá Vánoční výzdobu. Někdo ji mohl vidět již na facebooku, ale pro všechny tu mám článek, jak jednoduše a levně dekorovat váš domov za pomocí přírodnin. Kdo si raději potrpí na moderní a nevšední dekorace, jistě se najde v dalším článku. Nebojte se, vše je jednoduché, ale přece krásné.

 

Všechny přírodniny jsem nasbírala na procházce v lese. Nikdy moc nevím, co vyrobím z toho, co najdu. Jedno jsem ale věděla, že budu potřebovat jehličí a to hodně. Nejlepší je podle mě smrk, jelikož má malé, nepichlavé jehličí. Výroba drobných dekorací s ním jde velmi snadno.

Dále jsem sáhla po bobulkách připomínajících jeřabiny, ale jsou to plody keře hlohyně, ze které jsem použila také větvě s krásně pevnými a zelenými listy. Na něžnosti dekoraci se zasloužil odkvetlý bez. 

 

Jiný rozměr celé dekoraci dodaly větvičky modřínu i s šiškami.

Malé šišky dokáží mnohé.

 

Větvičky jsem skládala do vázy s vodou, která nebyla nikterak estetická. Proto jsem použila k navození vánoční nálady červenou organzu. Ledabyle jsem ji omotala okolo vázy, zajistila jí izolepou, kterou jsem jí přilepila na sklo a druhý konec jsem zastrčila do vázy.

Pokud chcete, můžete přidat i velkou mašli. 

 

Další jednoduchá dekorace, je inspirovaná Gilmorovými děvčaty. Vánoční světýlka mají zavěšené na dveřních rámech na cestě z obýváku do kuchyně. Já jsem je zavěsila v kuchyni.

 

Abych zjemnila kýč barevných světýlek, zavěsila jsem na červené stuhy šišky v různých délkách.

 

Máte rádi přírodní dekorace?

Koukáte na nové Gilmorky?

Zanechte komentář

 

proposed_1f5a4

Žanet.