Hotpop.cz

To jsou stylové fotky, kreativní nápady a mé osobité já.

Vážně nemám co na sebe

#C&A #Inspirace #Novinka #Reserved #Sinsay


Léto už pomalu klepe na dveře a já nemám co na sebe! Potřebuji toho celkem dost nebo bych si spíše přála. Co jsem tedy zatím ulovila? Jak jinak začít než od podlahy, takže tu  máme větší než malé množství bot!

Bílé lodičky jste mohli vidět už v mém outfit článku s koňmi #horseskirt. Nízký podpatek z nich dělá můj must have kousek na léto. Vynikající budou naprosto ke všem sukním a myslím, že ani se skinny džínami nebudou vypadat špatně. Navíc jsem na ně v F&F vychytala 30%slevu, to potěší!

Dalšími kráskami jsou tyto kecky. Možná vypadají jako dupe nějaké známé sportovní značky, ale je mi to celkem fuk. Jsou naprosto jednoduché, pohodlné, neutrální a přitom nejsou černé. Myslím, že jednu sezónu vydrží akorát. Když na ně budu hodná tak i dvě.

Tyto pantofle byly hitem minulého léta, ale v té době mě moc neuchvátily. Tuto sezónu však budou skvělým společníkem na horké letní dny.

Poslední dobou jsem se zamilovala do baby pink, proto jsem tam tyto růžové krasavice nemohla nechat.

Na závěr bych vám ráda ukázala tento naprosto roztomilý batůžek z RESERVED. Obecně mě trend batůžků a ledvinek spíše odrazoval, ale tento cukrouš můj pohled na věc změnil. Budeme super dvojka na výlety, kterých bych chtěla v létě stihnout opravdu hodně. Uvidíme.

Jaké kousky potřebujete na léto vy?