Hotpop.cz

To jsou stylové fotky, kreativní nápady a mé osobité já.

Kosmetické tipy

#kosmetika #neutrogena #rituals #swiss opar #Tip


Dnešní článek bude pro můj blog trochu nevšední, jelikož o kosmetice nepíší moc často, téměř vůbec. V poslední době jsem ale narazila na pár produktů, o které bych se  vámi chtěla podělit. Prvním krasavcem je tento sprchový olej od RITUALS. Dala mi ho kamarádka a úplně mě nadchnul. Používá se jako normální sprchový gel, ale o mnoho méně pění.

Na jeho funkčnosti to však neubírá. Neobsahuje kontroverzní SLS. Po umytí zanechá pokožku vyživenou, tudíž se již nepotřebuji mazat, a to i když vlastním velmi suchou pokožku. Olej voní velmi silně po cedrovém dřevu, což muže někomu vadit. Malé balení se hodí suprově na cesty. Po vypotřebování vám zbyde šikovná lahvička, která se dá ještě skvěle využit k odlití vaší oblíbené kosmetiky.

Dalším produktem též od RITUALS je tělový peeling ze stejné řady. Pokožka je po něm opravdu krásně hebká. Peeling používám před holením. Zajistí mi totiž důkladné odstranění odumřelé kůže a přitom mě i hydratuje. Po použití klasicky oholím žiletkou a hebkost je na světě.

Co napsat k šamponu, který používám? Netrpím ani na mastné vlasy či lupy, tudíž to mám celkem bez problému. Navíc se šamponem od Swiss opar s kokosovým mlékem mají mé ultra dlouhé vlasy objem a jsou nesmírně hebké. No prostě mi dělá vlasy jako bohyně :).

Jak již jsem zmínila výše, jsem majitelkou velmi suché pokožky. Stále proto zkouším různé krémy, tělová mléka atp. Nejvíce mě za poslední dobu zaujalo tělové mléko od NEUTREGENY se sezamovým olejem. Na pokožce nevytváří mastný film, přitom ale dostatečně a dlouhodobě hydratuje. 

Tento fakt potvrzuje i moje mazací rutina, jelikož po každé když vylezu ze sprchy, musela jsem se celá komplet namazat, jinak bych nebyla schopná usnout, protože mě suchá pokožka tahala po celém těle.

Při dlouhodobém a soustavném používání zhruba měsíc, my však stačí mazat se jen obden. Mléko příjemně a nenuceně voní. Další super prvek mi přijde pumpička, nehrozí vám totiž, že by se vám mléko vylilo a vyklouzlo.

Posledním kouskem je tato něžná rtěnka od L'Oreal. Je z nové řady matných rtěnek odstín 130 ANDROGYNE. Její struktura je spíše máslová tudíž nevydrží celý den, ale naprosto božsky voní. Pigmentace je skvělá.