Hotpop.cz

To jsou stylové fotky, kreativní nápady a mé osobité já.

Home haul

#Dekorace #Domov #Ikea #Inspirace #Novinka #Tip #život


Nadále pokračuji s zařizováním našeho hnízdečka. Je to běh na dlouhou trať. Možná tak z poloviny mám svoji představu splněnou, ale ta druhá část je mnohem složitější. Chtěla bych, aby tato část byla osobitější než pouhá IKEA. Chodím tam sice ráda, ale nechci mít doma Ikatalog ve 3D zhmotnění. Pro splnění personifikace našeho bydlení, bude potřeba spousta DIY plánů, ale ty necháme na jindy. Vidím to na letní měsíce. Těšte se!

Ale zpět k Home haul. I když jsme psala, že nemám ráda být obklopena vším z IKEA, přesto jsem zde byla nakupovat. Snažila jsem se však, aby tyto kousky nevolali na 100 metrů před sebe "Jsem z IKEA". V článku GREEN jste si mohli všimnout, že nám okno zdobí plechové květináče, donesla jsem proto domů tuto popelnici. Chtěla jsem s ni podpořit industriální vzhled místnosti.

Nežijeme v bytě o 100 metrech čtverečních, proto se snažím, aby věci denní potřeby mohly klidně ležet kdekoliv  v místnost. Nepůsobily dojmem nepořádku, ale zapadaly do konceptu místnosti jako dekorace.

Plně funkční a přitom estetická je i tato konev.

Myslím si, že zdárným příkladem jsou tyto dávkovače. Neruší harmonii na kuchyňské lince a přeci jsou plně funkční. Nerozčilují vás také odlepující se etikety či nevkusné obaly.  Je to sice jen malý detail, který ale velice oceníte.

 Posledním kouskem je tato šedivá deka, která je prostě jen praktická.

A co vy, jak tvoříte svůj domov? Váš názor mě zajímá.