Hotpop.cz

To jsou stylové fotky, kreativní nápady a mé osobité já.

Domov I.

#Dekorace #Domov #Inspirace #Novinka #Tip


Bytové doplňky jsou objekty, které v našem prostoru měníme nejčastěji. Přesouváme je z bodu A do bodu B a nakonec zjistíme, že bod C bude nejlepší. Jaké doplňky máme u nás doma?

Nejraději mám objekty, které plní svůj účel a přitom dodávají prostoru na osobitosti. Mým velmi oblíbeným doplňkem je tato konev z IKEA. Díky jejímu lesklému povrchu působí vzdušně a živě. Obecně lesklé povrchy jsou na pohled více živé než matné.

Tips: Pro oživené prostoru využijte lesklých povrchů.

 

Květiny a bylinky jsou snad nejčastější dekorací v bytě. Nejraději je mám na parapetu okna, jelikož z venku na listy rostlin krásně prosvítá. Miluji také, když si mohu utrhnout čerstvou květinu a nechat jí zdobit jídelní stůl.

Kameny jsou skvělým přírodním doplňkem. Jediné, co musí splňovat je, aby v interiéru moc nerušily. U nás v bytě se kameny různě přemisťuji  dle potřeby, jednou jsou na stole, podruhé na okně a jindy zase v knihovně.

O Vánocích jsem toužila po věnci ze šišek, proto jsem se vydala do lesa. Přinesla jsem plnou tašku šišek a věnec nakonec nevyráběla. Zbylé šišky jsem zavěsila na stínidlo a nechala jen ledabyle viset.

Tips:  Využijte přírodní dekorace. Jsou levné a efektní.

Jaké doplňky máte doma vy?  Znáte nějaké zajímavé tipy ?