Hotpop.cz

To jsou stylové fotky, kreativní nápady a mé osobité já.

Obláčkové

#Mohito #Nosím #Novinka #Reserved #Sinsay


V neděli jsme měli mimořádně celý den off. Napadl mě ztřeštěný nápad jet na Karlštejn, ale jelikož jsme vstávali až kolem desáté, tak by jsme toho asi moc nestihli. Přemýšlela jsem tedy, co o volném dnu podnikneme a nakonec jsem na to přišla.

Už dlouho jsem chtěla zajít do pražské Zoo a v tu chvíli se mi to spojilo. Pojedeme do Zoo. Drahá polovička nebyla proti, tak jsme pět hodin čučeli na zvířátka a prodírali se davem rodičů s dětmi.

Radost z lanovky jsem měla jako malé dítě. Och a ten výhled!

 

Moje fascinace plameňáky je tak silná, že to bude brzy moje obsese.

I need new T-shirt with flamingo!

 

Při chození mezi zvířátky jsem vám stihla nafotit malé new in. Tyto dva kousky mi udělaly nesmírnou radost a hlavně jsou tak moc pohodlné!

Celý outfit jsem poskládala následovně brýle RELAX/bunda SINSAY/džíny RESERVED/slip-on SINSAY/kabelka MOHITO

 

Potřeboval jsem nutně obláčkové džíny nebo jak někdo říká plesnivé. No nevím, ale říkat, mám na sobě plesnivé kalhoty, mi přijde vcelku nechutné. Objevila jsem tyto v Reserved i za celkem příznivou cenu. Je to kousek, který mi chyběl v šatníku.

Kryt na mobil HEADCASE via Ebay

Černé slip-on jsou také velmi pohodlnou záležitostí. Jejich nespornou výhodou je, že je můžete nosit i k saku a pořád budou vypadat skvěle. Navíc tyto mají svrchní část jakoby odvzdušněnou otvory ve tvaru trojúhelníků.

 

A jak trávíte volné dny vy?